
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Remington |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 36 місяців |
| Основні. Максимальна температура нагріву | 230 °C |
| Основні. Поверхня нагрівального елементу стайлери | кераміка |
| Основні. Пристрій | стайлер |
| Особливості. Безпека | автоматичне вимикання, блокування пластин, блокування кнопок |
| Особливості. Насадки | випрямляч |
| Параметри упаковки. Вага | 0.80 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 150 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 340 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0041 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 80 мм |
| Фізичні. Довжина шнура | 1.8 м |
| Фізичні. Додатково | дисплей, автоматичний вибір напруги |
| Фізичні. Колір | чорний з золотистим |