








Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Фен |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні. Потужність | 1600 Вт |
| Основні. Пристрій | фен |
| Основні. Режим подачі холодного повітря | Да |
| Основні. Число швидкостей повітряного потоку | 3 шт |
| Особливості. Насадки | концентратор /14 мм, насадка ThermoProtect |
| Особливості. Петля для підвішування | Да |
| Параметри упаковки. Вага | 0.75 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 100 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 220 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0066 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 300 мм |
| Фізичні. Вага | 617 г |
| Фізичні. Довжина шнура | 1.8 м |
| Фізичні. Колір | білий |