


Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rowenta |
| Тип | Фен |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні. Tемпературні режими | 3 |
| Основні. Потужність | 1800 Вт |
| Основні. Пристрій | фен |
| Основні. Режим подачі холодного повітря | Да |
| Основні. Режими потужності | 2 |
| Особливості. Насадки | концентратор /8 мм, дифузор |
| Особливості. Петля для підвішування | Да |
| Особливості. Функції | турборежим, іонізація |
| Параметри упаковки. Вага | 0.96 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 100 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 290 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0067 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 230 мм |
| Фізичні. Довжина шнура | 1.8 м |
| Фізичні. Додатково | знімна решітка, система 3D Volume Booster |
| Фізичні. Колір | білий |