



Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Panasonic |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додатково. Особливості | Двосторонній, Гумове покриття |
| Живлення. Джерело живлення | батарейки |
| Основні. Комплектація | щіточка для чищення, захисна кришка |
| Основні. Кількість насадок в комплекті | 1 шт |
| Основні. Тип | для бороди, для вух/носа |
| Параметри упаковки. Вага | 0.15 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 160 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 60 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0011 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 110 мм |
| Функціональні можливості. Волога очистка | Да |
| Функціональні можливості. Кількість установок довжини | 1 |
| Фізичні. Колір | чорний зі сріблястим |
| Характеристики. Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Характеристики. Покриття лез | нержавіюча сталь |