-17%

2 639 ₴
2 199 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Panasonic |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 36 місяців |
| Живлення. Джерело живлення | акумулятор |
| Живлення. Час зарядки | 10 г |
| Живлення. Час роботи | 50 хв |
| Основні. Комплектація | підставка для зарядки, масло, щіточка для чищення |
| Основні. Тип | для бороди |
| Параметри упаковки. Вага | 0.60 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 160 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 240 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0023 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 60 мм |
| Функціональні можливості. Волога очистка | Да |
| Функціональні можливості. Самозатачивающиеся леза | Да |
| Фізичні. Колір | чорний |
| Характеристики. Максимальна довжина стрижки | 10 мм |
| Характеристики. Мінімальна довжина стрижки | 0.5 мм |
| Характеристики. Регулювання довжини стрижки | регулятором /с шагом 0.5 мм |