-17%




1 031 ₴
859 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Тип питания | Батарейки |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Живлення. Джерело живлення | батарейки /3 х АА |
| Основні. Комплектація | масло, щіточка для чищення, насадки, гарантійний талон, подставка для хранения, триммер для усов и бороды, триммер для носа/ушей |
| Основні. Кількість насадок в комплекті | 4 шт |
| Основні. Тип | для бороди |
| Параметри упаковки. Вага | 0.35 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 60 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 270 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0023 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 140 мм |
| Фізичні. Колір | сріблястий |