



Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Тип питания | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Додатково. Особливості | Самозагострюване лезо, Швидка зарядка, Влажное и сухое использование |
| Живлення. Індикатор зарядки | Да |
| Живлення. Джерело живлення | мережа, акумулятор |
| Живлення. Час зарядки | 1 г |
| Живлення. Час роботи | 180 хв |
| Основні. Комплектація | футляр/чохол, масло, щіточка для чищення, насадка-гребінь, триммер, інструкція, насадки, зарядний пристрій, гарантійний талон, тримерне лезо, бритвена голівка |
| Основні. Кількість насадок в комплекті | 12 шт |
| Основні. Тип | для волосся, для бороди, для тіла (бодігрумери), універсальна |
| Параметри упаковки. Вага | 0.58 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 60 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 270 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0023 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 140 мм |
| Фізичні. Колір | чорний |
| Характеристики. Максимальна довжина стрижки | 25 мм |
| Характеристики. Мінімальна довжина стрижки | 1.5 мм |
| Характеристики. Потужність | 6 Вт |
| Характеристики. Ширина ножа | 30 мм |