

Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wahl |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Живлення. Джерело живлення | акумулятор |
| Живлення. Час зарядки | 1 г |
| Живлення. Час роботи | 240 хв |
| Основні. Тип | для волосся, для бороди, для вух/носа, для вусів |
| Параметри упаковки. Вага | 0.58 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 270 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 140 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0023 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 60 мм |
| Функціональні можливості. Кількість установок довжини | 6 (насадка для стрижки волос) |
| Фізичні. Колір | нержавіюча сталь |
| Характеристики. Максимальна довжина стрижки | 13 мм (насадка для стрижки волос) |
| Характеристики. Мінімальна довжина стрижки | 1.5 мм (насадка для стрижки волос) |