-17%





1 199 ₴
999 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rowenta |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Живлення. Джерело живлення | мережа |
| Основні. Комплектація | масло, щіточка для чищення, машинка для підстригання, документація |
| Основні. Тип | для волосся |
| Параметри упаковки. Вага | 0.56 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 60 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 230 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0021 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 150 мм |
| Функціональні можливості. Волога очистка | Да |
| Функціональні можливості. Кількість установок довжини | 15 |
| Фізичні. Вага | 360 г |
| Фізичні. Колір | чорний |
| Характеристики. Максимальна довжина стрижки | 12 мм |
| Характеристики. Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Характеристики. Покриття лез | нержавіюча сталь |
| Характеристики. Ширина ножа | 42 мм |