-17%![Panasonic ER-GB40 [R520], фото 2](https://images.prom.ua/4191511196_w140_h140_panasonic-er-gb40-r520.jpg)
![Panasonic ER-GB40 [R520], фото 3](https://images.prom.ua/4191511197_w140_h140_panasonic-er-gb40-r520.jpg)
![Panasonic ER-GB40 [R520], фото 4](https://images.prom.ua/4191511198_w140_h140_panasonic-er-gb40-r520.jpg)
![Panasonic ER-GB40 [R520], фото 5](https://images.prom.ua/4191511199_w140_h140_panasonic-er-gb40-r520.jpg)
2 399 ₴
1 999 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Panasonic |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 36 місяців |
| Додатково. Особливості | Ергономічна ручка |
| Живлення. Джерело живлення | акумулятор |
| Живлення. Час зарядки | 8 г |
| Живлення. Час роботи | 50 хв |
| Основні. Комплектація | триммер |
| Основні. Тип | для бороди |
| Параметри упаковки. Вага | 0.65 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 120 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 240 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0040 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 140 мм |
| Функціональні можливості. Волога очистка | Да |
| Функціональні можливості. Самозатачивающиеся леза | Да |
| Фізичні. Колір | Чорний, червоний |
| Характеристики. Максимальна довжина стрижки | 10 мм |
| Характеристики. Мінімальна довжина стрижки | 0.5 мм |
| Характеристики. Регулювання довжини стрижки | поворотний диск /с шагом 0.5 мм |