


Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Тип | Электрочайник |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Додатково. Безпека | Захист від перегрівання |
| Основні. Нагрівальний елемент | прихований дисковий |
| Основні. Об`єм | 1.7 л |
| Основні. Потужність | 2200 Вт 1850 Вт мощность нагревателя |
| Основні. Тип | електрочайник |
| Параметри упаковки. Вага | 0.95 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 230 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 160 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0074 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 200 мм |
| Функції. Індикатор рівня води | Да |
| Функції. Особливості | Фільтр від накипу, Підігрів до заданої температури (термостат), Відсік для шнура, Поворот на підставці на 360°, Світлова індикація роботи, Автоматичне відключення, Просте відкриття кришки натисканням кнопки, Індикатор роботи |
| Фізичні. Вага | 0.7 кг нетто, 1кг брутто |
| Фізичні. Габарити ( ВxШxГ ) | 21 х 21 х 16 см |
| Фізичні. Довжина кабеля | 1 м |
| Фізичні. Колір | білий |
| Фізичні. Матеріал | пластик, метал |
| Цвет | Белый |