-17%



1 019 ₴
849 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Додатково. Безпека | Відключення при закипанні, Захист від перегрівання |
| Основні. Об`єм | 1.7 л |
| Основні. Потужність | 1.85 Вт , мощность подключения 2.200 Вт |
| Основні. Тип | електрочайник |
| Параметри упаковки. Вага | 1.12 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 260 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 190 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0094 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 190 мм |
| Функції. Особливості | Підсвічування індикатора роботи /оранжевая лампочка, Індикатор рівня води, Обертання на 360 °, зйомний фільтр від накипу, Термостат Strix, Відсік для зберігання шнура, Кришка відкривається кнопкою, Нековзкі ніжки |
| Фізичні. Вага | 0.9 кг |
| Фізичні. Габарити ( ВxШxГ ) | 24 x 21.2 x 15 |
| Фізичні. Довжина кабеля | 1 м |
| Фізичні. Колір | білий |
| Фізичні. Матеріал | пластик, метал |