-17%


2 399 ₴
1 999 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Тип | Электрочайник |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Додатково. Безпека | Внешний корпус не нагревается |
| Основні. Нагрівальний елемент | прихований дисковий |
| Основні. Об`єм | 1.7 л |
| Основні. Потужність | 1800 Вт |
| Основні. Тип | електрочайник |
| Параметри упаковки. Вага | 1.55 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 270 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 190 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0113 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 220 мм |
| Функції. Особливості | Поворот на підставці на 360°, Автоматичне відключення при закипанні, Індикатор роботи, Двойной термозащитный шар |
| Фізичні. Колір | чорний |
| Фізичні. Матеріал | пластик, нержавіюча сталь |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет | Черный |