-17%


2 159 ₴
1 799 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Russell Hobbs |
| Тип | Электрочайник |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Додатково. Безпека | Автовідключення, Защита от сухого кипения |
| Основні. Нагрівальний елемент | прихований дисковий |
| Основні. Об`єм | 1.7 л |
| Основні. Потужність | 2200 Вт |
| Основні. Тип | електрочайник |
| Параметри упаковки. Вага | 1.13 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 240 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 200 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0082 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 170 мм |
| Функції. Індикатор рівня води | Да |
| Функції. Особливості | Поворот на підставці на 360°, Підсвічування кнопки включення, Нековзкі ніжки, Відкидна кришка, Съемный, моющийся фильтр |
| Фізичні. Колір | білий, чорний |