-17%








4 799 ₴
3 999 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrolux |
| Тип | Электрочайник |
| Пользовательские характеристики | |
| Видео | https://www.youtube.com/watch?v=1g--Fk_eD_s |
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні. Нагрівальний елемент | прихований дисковий /STRIX |
| Основні. Об`єм | 1.7 л |
| Основні. Потужність | 2400 Вт |
| Основні. Тип | електрочайник |
| Параметри упаковки. Вага | 1.81 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 250 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 230 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0150 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 260 мм |
| Фізичні. Довжина кабеля | 0.75 м |
| Фізичні. Колір | чорний /матовий |
| Фізичні. Матеріал | скло |