
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Тип | Электрочайник |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Додатково. Безпека | Відключення при закипанні |
| Основні. Нагрівальний елемент | прихований дисковий |
| Основні. Об`єм | 1.5 л |
| Основні. Потужність | 2200 Вт |
| Основні. Тип | електрочайник |
| Параметри упаковки. Вага | 1.15 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 240 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 180 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0091 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 210 мм |
| Функції. Індикатор рівня води | Да |
| Функції. Особливості | Фільтр від накипу, Відсік для шнура, Поворот на підставці на 360°, Світлова індикація роботи, Індикатор води по чашках, Подвійний видимий індикатор рівня води |
| Фізичні. Габарити ( ВxШxГ ) | 20.6x18.4x24.5 см |
| Фізичні. Колір | чорний |
| Фізичні. Матеріал | пластик |
| Цвет | Черный |