-17%




1 799 ₴
1 499 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Russell Hobbs |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Додатково. Безпека | Защита от сухого кипения |
| Основні. Нагрівальний елемент | прихований дисковий |
| Основні. Об`єм | 0.85 л |
| Основні. Потужність | 1000 Вт |
| Основні. Тип | електрочайник |
| Параметри упаковки. Вага | 0.73 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 180 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 130 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0040 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 170 мм |
| Функції. Індикатор рівня води | Да |
| Функції. Особливості | Індикатор включення, зйомний фільтр від накипу, Система «ідеальний носик», Відкидна кришка, Два окошка уровня воды, Универсальное напряжение, Включает 2 чашки и ложки, которые можно хранить внутри чайника |
| Фізичні. Колір | білий |
| Фізичні. Матеріал | пластик |