



Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Тип | Электрочайник |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні. Нагрівальний елемент | прихований дисковий |
| Основні. Об`єм | 1.7 л |
| Основні. Потужність | 2400 Вт |
| Основні. Тип | електрочайник |
| Параметри упаковки. Вага | 1.35 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 270 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 190 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0082 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 160 мм |
| Функції. Індикатор рівня води | Да |
| Функції. Особливості | зйомний фільтр від накипу, Автооткрывание крышки |
| Фізичні. Вага | 1.06 кг |
| Фізичні. Габарити ( ВxШxГ ) | 19.9x16.9x28.4 см |
| Фізичні. Колір | чорний |
| Фізичні. Матеріал | пластик |
| Цвет | Черный |