-17%




3 239 ₴
2 699 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Тип | Электрочайник |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Додатково. Безпека | захист від протікання, Захист від включення без води, Автовідключення |
| Екологічність. Посібник користувача | 100% перероблений |
| Екологічність. Упаковка | > 90% перероблених матеріалів |
| Основні. Нагрівальний елемент | прихований дисковий |
| Основні. Об`єм | 1.7 л |
| Основні. Потужність | 2060 Вт |
| Основні. Тип | електрочайник |
| Параметри упаковки. Вага | 1.52 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 250 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 200 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0115 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 230 мм |
| Функції. Індикатор рівня води | Да |
| Фізичні. Колір | нержавіюча сталь |
| Фізичні. Матеріал | нержавіюча сталь |