






Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrolux |
| Тип миксера | Ручной |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Додатково. Турборежим | Да |
| Оснащеність. Додатково | пластикові деталі без вмісту BPA |
| Оснащеність. Насадки | гаки для замісу /2 шт, віничок /2 шт |
| Основні. Кількість швидкостей | 5 |
| Основні. Потужність | 450 Вт |
| Основні. Тип пристрою | ручний міксер |
| Параметри упаковки. Вага | 1.42 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 190 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 120 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0050 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 220 мм |
| Фізичні. Вага | 2.3 кг |
| Фізичні. Довжина шнура живлення | 1 м |
| Фізичні. Живлення | мережа |
| Фізичні. Колір | чорний зі сріблястим |
| Фізичні. Матеріал корпусу | пластик |
| Фізичні. Матеріал насадок | нержавіюча сталь |