




Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Додатково. Імпульсний режим | Да |
| Додатково. Матеріал корпуса | пластик, метал |
| Додатково. Матеріал чаші | метал |
| Основні. Ємкість блендера | 1.4 л |
| Основні. Ємність чаші | 6.7 л |
| Основні. Кількість швидкостей | 8 |
| Основні. Потужність, Вт | 1500 |
| Параметри упаковки. Вага | 21.00 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 450 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 370 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.1432 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 860 мм |
| Функції. Блендер | Да |
| Функції. Замішування тіста | Да |
| Функції. Збивання віночками | Да |
| Функції. Колка льоду | Да |
| Функції. М'ясорубка | Да |
| Функції. Подрібнення | Да |
| Тип прибора | Блендер |