
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rowenta |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Основне. Комплектація | один предмет |
| Основне. Особливості | НЕРА фільтр |
| Основне. Сумісність | Rowenta /RO6941, RO6984, X-Trem Power Cyclonic |
| Основне. Тип | Фільтр |
| Параметри упаковки. Вага | 0.30 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 60 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 170 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0023 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 230 мм |