
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Основне. Dimensions | 28 × 8 × 26 см |
| Основне. Вага | 600 г |
| Основне. Комплектація | один предмет |
| Основне. Особливості | для килимових покриттів |
| Основне. Сумісність | Gorenje /с диаметром 35 мм |
| Основне. Тип | турбощітка |
| Основне. Тип насадки | килим, від вовни, меблі |
| Параметри упаковки. Вага | 0.85 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 360 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 80 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0098 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 340 мм |