-17%1 394 ₴
1 162 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 місяців |
| Основне. Особливості | паперовий мішок |
| Основне. Сумісність | Bosch /;GAS 35 L AFC; GAS 35 L SFC+; GAS 35 M AFC Professional |
| Основне. Тип | мішок |
| Параметри упаковки. Вага | 0.45 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 40 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 300 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0024 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 200 мм |