
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Тип аксессуара | Насадка |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основне. Dimensions | 16.9 x 26.1 x 15.6 см |
| Основне. Вага | 575 г |
| Основне. Комплектація | один предмет |
| Основне. Сумісність | Karcher VC 5 |
| Основне. Тип | Насадка |
| Основне. Тип насадки | паркет |
| Параметри упаковки. Вага | 0.75 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 290 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 270 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0070 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 90 мм |