-17%599 ₴
499 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основне. Dimensions | 35 x 16 x 3.25 см |
| Основне. Вага | 180 г |
| Основне. Комплектація | комплект /5 шт. |
| Основне. Сумісність | Karcher VC 2 /Premium |
| Основне. Тип | Набір мішків |
| Основне. Тип насадки | фільтр-мішок |
| Параметри упаковки. Вага | 0.25 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 200 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 200 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0028 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 70 мм |