-17%275 ₴
229 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основне. Комплектація | один предмет |
| Основне. Тип | Фільтр |
| Основне. Тип насадки | HEPA фильтр |
| Параметри упаковки. Вага | 0.04 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 90 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 60 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0003 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 60 мм |