-17%912 ₴
760 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 2 місяця |
| Основне. Комплектація | комплект /10 шт. |
| Основне. Сумісність | Karcher NT 30/1 Me Classic |
| Основне. Тип | Набір мішків |
| Параметри упаковки. Вага | 0.80 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 60 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 240 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0046 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 320 мм |