-17%
899 ₴
749 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Основне. Комплектація | один предмет |
| Основне. Сумісність | Philips SpeedPro, Philips SpeedPro Aqua |
| Основне. Тип | Фільтр |
| Основне. Тип насадки | губчастий фільтр, який можна мити |
| Параметри упаковки. Вага | 0.04 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 30 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 110 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0003 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 90 мм |