
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Тип аксессуара | Насадка |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 1 місяць |
| Основне. Комплектація | один предмет |
| Основне. Сумісність | Karcher DS 6 *EU, Karcher DS 6 Premium, Karcher VC 6 Premium |
| Основне. Тип | Насадка |
| Основне. Тип насадки | паркет |
| Параметри упаковки. Вага | 0.43 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 320 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 270 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0060 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 70 мм |