-17%664 ₴
553 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 місяців |
| Основне. Комплектація | комплект /(5 шт. в упаковке) |
| Основне. Сумісність | Bosch EasyVac 3 |
| Основне. Тип | мішок |
| Основне. Тип насадки | паперовий мішок |
| Параметри упаковки. Вага | 0.35 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 80 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 250 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0036 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 180 мм |