
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 місяців |
| Основне. Комплектація | один предмет |
| Основне. Особливості | сухе і вологе прибирання без зміни фільтра |
| Основне. Сумісність | Bosch UniversalVac 15, Bosch AdvancedVac 20 |
| Основне. Тип | Фільтр |
| Основне. Тип насадки | фільтр грубого очищення |
| Параметри упаковки. Вага | 0.23 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 130 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 160 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0033 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 160 мм |