
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Тип аксессуара | Шланг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 місяців |
| Основне. Dimensions | 500 см (довжина), діаметр - 35 мм |
| Основне. Комплектація | один предмет |
| Основне. Сумісність | Bosch |
| Основне. Тип | Шланг |
| Параметри упаковки. Вага | 1.65 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 230 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 310 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0285 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 400 мм |