-17%
362 ₴
302 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Тип аксессуара | Шланг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 місяців |
| Основне. Dimensions | 3.5 см діаметр |
| Основне. Комплектація | один предмет /перехідник |
| Основне. Сумісність | Bosch серії VAC 3/15/20 O35/O28MM |
| Основне. Тип | Інше |
| Параметри упаковки. Вага | 0.06 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 50 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 230 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0012 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 100 мм |