



Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 місяців |
| Основне. Dimensions | 27.6 см |
| Основне. Комплектація | комплект /2 шт. |
| Основне. Сумісність | Bosch GlassVAC |
| Основне. Тип | Серветка з иікрофібри |
| Параметри упаковки. Вага | 0.07 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 50 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 140 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0006 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 80 мм |