

Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Тип аксессуара | Насадка |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основне. Комплектація | комплект |
| Основне. Особливості | можна прати /при температуре до 60 °, із застібкою-липучкою |
| Основне. Сумісність | пароочисник Karcher EasyFix |
| Основне. Тип | Насадка, Ганчірка із мікроволокна |
| Основне. Тип насадки | підлога |
| Параметри упаковки. Вага | 0.38 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 50 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 260 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0048 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 370 мм |