
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Пользовательские характеристики | |
| Основне. Комплектація | один предмет |
| Основне. Сумісність | Karcher NT 22/1 Ap, Karcher NT 22/1 Ap Te |
| Основне. Тип | Фільтр |
| Основне. Тип насадки | патронний фільтр |
| Параметри упаковки. Вага | 0.23 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 120 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 130 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0020 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 130 мм |