




Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Тип аксессуара | Насадка |
| Пользовательские характеристики | |
| Видео | https://www.youtube.com/watch?v=KnAm8IYsyxU |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основне. Dimensions | 729 x 198 x 768 мм |
| Основне. Вага | 748 г |
| Основне. Особливості | можливість повороту на 90 ° |
| Основне. Тип | Насадка /швабра |
| Параметри упаковки. Вага | 1.06 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 90 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 470 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0085 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 200 мм |