
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Пользовательские характеристики | |
| Основне. Dimensions | 56x23x13 см (Д×Ш×В) |
| Основне. Вага | 725 г |
| Основне. Комплектація | 6 одиниць. |
| Основне. Особливості | Склад текстильного матеріалу /80% поліестер, 20% поліамід |
| Основне. Сумісність | Karcher WD 2, Karcher WD 2 Home, Karcher WD 2 Premium Basic, Karcher WD 3, Karcher WD 3 Battery Set, Karcher WD 6 Premium |
| Основне. Тип | Набір для прибирання |
| Основне. Тип насадки | для автомобіля, всмоктуюча щітка з жорсткою щетиною, всмоктуюча щітка з м'якою щетиною |
| Параметри упаковки. Вага | 0.92 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 360 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 120 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0173 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 400 мм |