-17%8 159 ₴
6 799 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 1 місяць |
| Основне. Oснащення | підставка для праски |
| Основне. Основа стільниці | цільнометалева |
| Основне. Тип | прасувальна дошка |
| Параметри упаковки. Вага | 9.40 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 140 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 1150 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0789 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 490 мм |
| Фізичні характеристики. Вага | 7.75 кг |
| Фізичні характеристики. Висота | 70 см до 93 |
| Фізичні характеристики. Довжина | 118 см |
| Фізичні характеристики. Колір | бежевий, сріблястий |
| Фізичні характеристики. Ширина | 55 см |