![Sencor SSI 202* [2028 YL], фото 1](https://images.prom.ua/4191460200_sencor-ssi-202.jpg)
![Sencor SSI 202* [2028 YL], фото 2](https://images.prom.ua/4191460201_w140_h140_sencor-ssi-202.jpg)
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sencor |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додатково. Особливості | обертання шнура на 360 град., плавне регулювання температури, світловий індикатор мережі, регулятор температури |
| Можливості. Cистема самоочищення | Да |
| Можливості. Обертання шнура на 360 градусів | Да |
| Можливості. Самоочищення від накипу | Да |
| Основні характеристики. Об'єм ємності для води | 200 мл |
| Основні характеристики. Подача пара | Да |
| Основні характеристики. Покриття робочої поверхні | нержавіюча сталь |
| Основні характеристики. Потужність | 1600 Вт |
| Основні характеристики. Підключення | дротове |
| Параметри упаковки. Вага | 1.05 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 130 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 110 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0039 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 270 мм |
| Режими. Cухе прасування | Да |
| Режими. Вертикальне відпарювання | Да |
| Режими. Розбризкування (спрей) | Да |
| Тип | праска з подачею пари |
| Фізичні параметри. Вага | 0.65 кг |
| Фізичні параметри. Колір | білий з жовтим |