-17%1 079 ₴
899 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Додатково. Особливості | мірний стакан для води, регулятор температури, світлова індикація температури |
| Можливості. Протикапельна (dripstop) система | Да |
| Можливості. Самоочищення від накипу | Да |
| Основні характеристики. Об'єм ємності для води | 250 мл |
| Основні характеристики. Подача пара | Да |
| Основні характеристики. Потужність | 1800 Вт |
| Основні характеристики. Підключення | дротове |
| Параметри упаковки. Вага | 1.19 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 160 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 130 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0064 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 310 мм |
| Режими. Cухе прасування | Да |
| Режими. Вертикальне відпарювання | Да |
| Режими. Паровий удар (турбопар) | 80 г/хв. |
| Режими. Розбризкування (спрей) | Да |
| Тип | праска з подачею пари |
| Фізичні параметри. Вага | 1 кг |
| Фізичні параметри. Габарити (ВхШхГ) | 111 x 136 x 270 мм |
| Фізичні параметри. Довжина мережевого кабелю | 1.9 м |
| Фізичні параметри. Колір | блакитний |