



Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Russell Hobbs |
| Пользовательские характеристики | |
| Видео | https://www.youtube.com/watch?v=DyTruXHcW20 |
| Гарантія | 24 місяця |
| Додатково. Комплектація | быстрая 6-секундная повторная зарядка * |
| Можливості. Автоматичне відключення | Да |
| Можливості. Протикапельна (dripstop) система | Да |
| Можливості. Самоочищення від накипу | Да |
| Основні характеристики. Об'єм ємності для води | 335 мл |
| Основні характеристики. Подача пара | Да |
| Основні характеристики. Покриття робочої поверхні | керамічне |
| Основні характеристики. Потужність | 2600 Вт |
| Основні характеристики. Підключення | бездротове |
| Параметри упаковки. Вага | 1.90 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 180 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 130 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0087 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 370 мм |
| Режими. Паровий удар (турбопар) | 210 г/хв. |
| Режими. Постійний пар | 45 г/хв. |
| Тип | праска з подачею пари |
| Фізичні параметри. Довжина мережевого кабелю | 1.9 м |
| Фізичні параметри. Колір | блакитний |