







Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Додатково. Особливості | двостороння насадка Clean, насадка Dewrinkle, насадка MonParfum |
| Можливості. Автоматичне відключення | Да |
| Основні характеристики. Об'єм ємності для води | 200 мл |
| Основні характеристики. Подача пара | Да |
| Основні характеристики. Покриття робочої поверхні | керамічне |
| Основні характеристики. Потужність | 1700 Вт |
| Основні характеристики. Підключення | дротове |
| Параметри упаковки. Вага | 2.30 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 160 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 240 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0142 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 370 мм |
| Режими. Вертикальне відпарювання | Да |
| Режими. Паровий удар (турбопар) | 90 г/хв. |
| Режими. Постійний пар | 30 г/хв. |
| Тип | вертикальний відпарювач |
| Фізичні параметри. Довжина мережевого кабелю | 2.5 м |
| Фізичні параметри. Колір | білий з блакитним |