









Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Додатково. Особливості | подошва из нержавеющей стали, OptimalTemp, система захисту від накипу, фіксація Carry Lock, Easy De-Calc /Видалення накипу, Контейнер Calc Clean, Автоматичне встановлення температури, автовідключення, система "Крапля-Стоп" |
| Можливості. Самоочищення від накипу | Да |
| Основні характеристики. Tехнологія підошви | SteamGlide Advanced |
| Основні характеристики. Потужність | 2400 Вт |
| Основні характеристики. Підключення | дротове |
| Параметри упаковки. Вага | 4.42 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 340 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 430 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0336 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 230 мм |
| Режими. Вертикальне відпарювання | Да |
| Режими. Паровий удар (турбопар) | 600 г/хв. |
| Режими. Постійний пар | 130 г/хв. |
| Тип | парогенератор |
| Фізичні параметри. Довжина мережевого кабелю | 1.65 м |