









Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Додатково. Комплектація | праска |
| Додатково. Особливості | OptimalTemp, контейнер збирання накипу |
| Можливості. Cистема самоочищення | Да |
| Можливості. Автоматичне відключення | Да |
| Можливості. Регулятор подачі пари | Да |
| Можливості. Самоочищення від накипу | Да |
| Основні характеристики. Tехнологія підошви | SteamGlide |
| Основні характеристики. Об'єм ємності для води | 350 мл |
| Основні характеристики. Подача пара | Да |
| Основні характеристики. Покриття робочої поверхні | металокерамічне |
| Основні характеристики. Потужність | 3000 Вт |
| Основні характеристики. Підключення | дротове |
| Параметри упаковки. Вага | 2.08 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 170 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 140 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0081 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 340 мм |
| Режими. Вертикальне відпарювання | Да |
| Режими. Паровий удар (турбопар) | 260 г/хв. |
| Режими. Подача пара з носика | Да |
| Режими. Постійний пар | 85 г/хв. |
| Тип | праска з подачею пари |
| Фізичні параметри. Вага | 1.78 кг |
| Фізичні параметри. Габарити (ВхШхГ) | 317х134х158 мм |
| Фізичні параметри. Довжина мережевого кабелю | 3 м |