-17%








10 799 ₴
8 999 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Додатково. Комплектація | відпарювач |
| Додатково. Особливості | підходить для води з крана |
| Можливості. Автоматичне відключення | Да |
| Можливості. Регулятор подачі пари | Да |
| Основні характеристики. Об'єм ємності для води | 2000 мл |
| Основні характеристики. Подача пара | Да |
| Основні характеристики. Покриття робочої поверхні | керамічне |
| Основні характеристики. Потужність | 2000 Вт |
| Основні характеристики. Підключення | дротове |
| Параметри упаковки. Вага | 8.00 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 360 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 450 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0713 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 440 мм |
| Режими. Вертикальне відпарювання | Да |
| Режими. Постійний пар | 40 г/хв. |
| Тип | відпарювач |
| Фізичні параметри. Вага | 4.23 кг Вага головки відпарювача + основа |
| Фізичні параметри. Габарити (ВхШхГ) | 320х1720х310 мм |
| Фізичні параметри. Довжина мережевого кабелю | 1.8 м |
| Фізичні параметри. Довжина парового шлангу | 1.33 м |
| Фізичні параметри. Колір | чорний |