









Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Додатково. Комплектація | гарантійний талон, інструкція, праска |
| Додатково. Особливості | налаштування захисту від накипу, інтегрована система захисту від накипу “Anti-scale system“, Великий обсяг резервуару для води |
| Можливості. Iндикатор нагріву | Да |
| Можливості. Автоматичне відключення | Да |
| Можливості. Протикапельна (dripstop) система | Да |
| Основні характеристики. Tехнологія підошви | Durilium Airglide Autoclean |
| Основні характеристики. Об'єм ємності для води | 350 мл |
| Основні характеристики. Подача пара | Да |
| Основні характеристики. Покриття робочої поверхні | сталь |
| Основні характеристики. Потужність | 3000 Вт |
| Основні характеристики. Підключення | дротове |
| Параметри упаковки. Вага | 2.12 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 200 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 330 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0112 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 170 мм |
| Режими. Cухе прасування | Да |
| Режими. Вертикальне відпарювання | Да |
| Режими. Паровий удар (турбопар) | 240 г/хв. |
| Режими. Подача пара з носика | Да |
| Режими. Постійний пар | 55 г/хв. |
| Тип | праска з подачею пари |
| Фізичні параметри. Вага | 1.45 кг |
| Фізичні параметри. Довжина мережевого кабелю | 2.5 м |
| Фізичні параметри. Колір | фіолетовий |