


Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Тип | Вертикальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 36 місяців |
| Насадки і адаптери. Насадки | щілинна, насадка для підлоги |
| Основні. Автономна робота | 20 хв |
| Основні. Макс. потік вентилятора | 22 л/сек |
| Основні. Потужність всмоктування | 51 Вт |
| Основні. Тип | ручний, вертикальний |
| Основні. Тип прибирання | сухе |
| Особливості. Комплектація | насадка для підлоги, щілинна насадка, інструкція, труба, фільтр, тримач насадок, картонна коробка |
| Параметри упаковки. Вага | 1.82 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 180 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 480 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0063 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 150 мм |
| Система фільтрації. Обсяг пилозбірника | 0.65 л |
| Функціонал прибирання. Cухе прибирання | Очищення підлоги і килимових покриттів, Видалення пилу з важкодоступних місць |
| Фізичні. Вага | 1.2 кг |
| Фізичні. Габарити ( ВxШxГ ) | 152 x 114 x 476 см |
| Фізичні. Живлення | акумулятор |
| Фізичні. Колір | зелений |
| Фізичні. Номінальна напруга | 18 В |
| Фізичні. Тип батареї | Lithium Ion |