-17%







4 799 ₴
3 999 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rowenta |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Насадки і адаптери. Насадки | щілинна /2 в 1, насадка для підлоги /SPA |
| Основні. Кількість ступенів очищення | 3 /кількість рівнів фільтрації |
| Основні. Споживана потужність | 750 Вт |
| Основні. Тип | безмішковий |
| Основні. Тип прибирання | сухе |
| Особливості. Індікатор заповнення пилозбірника | Да |
| Особливості. Додатково | ручка для перенесення, Колеса обертаються на 360, 3 коліщатка |
| Особливості. Кілька систем фільтрації | Да |
| Параметри упаковки. Вага | 5.85 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 340 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 450 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0444 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 290 мм |
| Система фільтрації. Труба всмоктування | телескопічна |
| Фізичні. Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Фізичні. Живлення | мережа |
| Фізичні. Колір | Чорний, червоний |
| Фізичні. Радіус дії | 7.55 м |
| Фізичні. Рівень шуму | 77 дБ |